Produkty

Solgar

Nasi eksperci doprowadzili sztukę tworzenia witamin, minerałów i ziół do perfekcji, opracowując dawki, które są naprawdę skuteczne. My nie obiecujemy, my pokazujemy fakty. Jesteśmy ich pewni bo spędziliśmy tysiące godzin w laboratorium badając jak nasze produkty zachowują się w opakowaniu od pierwszej sekundy, gdy zostaną próżniowo zapakowane w fabryce, do ostatniej dawki przyjmowanej przez pacjenta. Złota etykieta to gwarancja siły działania i czystości każdego miligrama witaminy, minerału bądź zioła firmy Solgar. Nasze produkty mają chronić Twoje zdrowie, więc my chronimy unikalne składniki w specjalnych, szklanych, buteleczkach, które perfekcyjnie zabezpieczają zawartość przed wpływem wilgoci, słońca i powietrza. Dzięki temu jesteśmy pewni najwyższej jakości. Masz prawo sięgać po to, co najlepsze. Czyż nie jest to doskonały sposób, aby żyć długo i zdrowo?

 

Calvita

Oferta CaliVita® International -  ponad sto produktów dostępnych w sieci globalnej, stwarza możliwość szerokiego wyboru, w zależności od wieku, płci, zapotrzebowania czy indywidualnych preferencji konsumenta. Wśród składników aktywnych naszych preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, adaptogeny, substancje wspomagające odchudzanie, błonnik, itd.

Vianesse

Koncept Vianesse bazuje na odbudowie flory jelit i budowie muskulatury. Kluczową rolę odgrywają jelita ponieważ stanowią centrum przyjmowania składników odżywczych. Optymalna flora jelitowa powoduje dobrą przemianę materii. Mięśnie to miejsce przemiany materii i spalania tłuszczu. Zwiększenie masy mięśni wpływa na ubytek tłuszczu i braku efektu "jojo" podczas odchudzania.

Abboca

Produkt Aboca wykracza poza sam produkt, poza jego fizyczność. Jest to cały system, który służy dobremu samopoczuciu i zdrowiu osoby.

Jako owoc poważnych inwestycji w badania i technologię oraz zwertykalizowanego cyklu produkcyjnego zgodnego z duchem ekorozwoju, produkt Aboca zawsze wiąże się z poradą farmaceutów i zielarzy, nieustannie szkolonych w zakresie naturalnego zdrowia.

Ponadto, dodatkową wartością produktu jest cała linia przedsięwzięć, działalności i materiałów informacyjnych, których celem jest rozpowszechnianie wiedzy prowadząc w ten sposób do osiągnięcia zdrowego trybu życia.

Fohow

Po raz pierwszy na świecie wyprodukowano stężone preparaty z komórek grzybów wyższych w postaci płynnej - tzw.bioimmuno- energoregulatory o szybkim działaniu. Jako materiał do tych preparatów zostały użyte wyższe grzyby: głównie Kordiceps chiński, Linchzhi (Reishi), Shiitake. Wykorzystanie współczesnych biotechnologii - koncentracja próżniowa, ekstrahowanie komórek grzybów w warunkach niskich lub wysokich temperatur, pozwoliło uzyskać niespotykane dotąd BAD-y (biologicznie aktywne dodatki). W ciągu ostatniego dziesięciolecia ludność wielu krajów na świecie ma możliwość stosowania i oceny skuteczności tych preparatów. W wielu wysoko rozwiniętych krajach preparaty zostały zarejestrowane jako biologicznie aktywne dodatki np.: prestiżowy amerykański certyfikat jakości FDA, francuski certyfikat i rekomendacja do stosowania tych BAD-ów w krajach Unii Europejskiej. Te pozbawione środków dopingowych preparaty z dużym powodzeniem stosują sportowcy wielu krajów np.: narodowe reprezentacje Chin, Litwy, Łotwy.


Badacze amerykańscy ustalili, że dodatki do żywności wyprodukowane z użyciem chińskiego grzyba Cordiceps sinensis, wyraźnie zwiększają siłę mięśni i podnoszą wytrzymałość organizmu. Wyniki pracy uczonych zostały przedstawione na zjeździe Amerykańskiego Towarzystwa Fizjologicznego (American Physiological Society). Wyjaśniono, że użycie ekstraktów z wyższych grzybów chińskich prowadzi do bardziej skutecznego przyswajania tlenu przez komórki organizmu i pozwala sportowcom wytrzymywać z powodzeniem długotrwałe obciążenia fizyczne.


powrót

Copyright FARMED - Świat Zdrowia 2010©

Projekt i wykonanie: WEBMEDIO