Vianesse

Vianesse

VIANESSE jest pomysłem na dobre samopoczucie. Kto pragnie zmian, musi zrozumieć stojące za tym procesy biologiczne i w odpowiednim czasie wytyczyć odpowiedni kierunek działania. Przewaga VIANESSE opiera się na przyrodniczym poznaniu: jelita i mięśnie są decydującymi czynnikami w sferze dobrego samopoczucia, na które idea VIANESSE ma pozytywny wpływ. Dotyczy to wszystkich żywych organizmów na całym świecie.


PROGRAM VIANESSE

Szwajcarski koncept żywieniowy VIANESSE nie jest lekarstwem ani dietą, jest planem odbudowy mięśni oraz oczyszczania i przywracania prawidłowej pracy jelit.

Pomysł VIANESSE bazuje na przyrodniczym przekonaniu, że jelita  i mięśnie są najważniejszymi  czynnikami dobrego poczucia.

Koncept Vianesse bazuje na:
1. Odbudowa flory jelit.
Kluczową rolę odgrywają jelita ponieważ stanowią centrum  przyjmowania składników odżywczych. Optymalna flora jelitowa  powoduje dobrą przemianę materii. Zdrowe jelita wspomagają system odpornościowy i chronią przed: wilczym głodem, nadwagą i niedowagą, alergiami, depresją, cellulitem, grzybami Candida.
Drażetki VIANESSE Prebiotyk wspierają pomnażanie dobrych  endogennych bakterii bifido, które wypierają toksyczne grzyby  Candida i sprzyjają uszczelnieniu jelit.

2. Budowa muskulatury. Mięśnie to miejsce przemiany materii i spalania tłuszczu. Zwiększenie
masy mięśni wpływa na ubytek tłuszczu i brak efektu jojo podczas  “ odchudzania’. Jeżeli muskulatura jest słabo rozbudowana, to spala mało tłuszczu /słaby  metabolizm/ . Dobrze rozbudowana muskulatura nie tylko mięśni odpowiedzialnych za kształt sylwetki, ale również jelit, serca, układu moczowego i płciowego chroni
przed wieloma dolegliwościami i chorobami. Koncentrat białkowy BODY SHAPE posiada wszystkie niezbędne
aminokwasy, koncentrat laktoalbuminy, ekologiczne włókna białkowe, i zestaw witamin.  VIANESSE zostało opracowane podczas siedmioletnich badań na Uniwersytecie Johana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Bakterie to nasz partner od którego zależy funkcjonowanie naszego organizmu. Brak bakterii powoduje zaburzenie wszystkich organów. Żyjące w nas mikroby tworzą w naszym organizmie system naczyń połączonych. Jeżeli zaburzona zostanie równowaga w tym układzie,  zaczynamy chorować.

Więcej informacji udzieli personel  Apteki:
Warszawa ul.Sobieskiego 60
Michałowice ul.Parkowa1


powrót

Copyright FARMED - Świat Zdrowia 2010©

Projekt i wykonanie: WEBMEDIO